TurkishEnglishGermany

Personel temin hizmetleri

Personel teminiİhtiyaç duyduğunuz nitelikteki yardımcı ve destekleyici personellerin kurumuna kazandırılması çalışmalarıdır. Bu doğrultuda doğru personellerin bulunması, eğitimlerinin verilmesi, yasal ve sosyal yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ve takibi ARS tarafından yapılır.

Uygulama;
İhtiyacınız olan personelleri kısa sürede seçmek, görüşlerinize sunmak ve işe yerleştirmek için öncelikle beklentilerinizi, iş tanımlarını, şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerinizi öğreniriz.
Akabinde bulunacak personel / personellerin iş becerileri, kişisel yetenekleri, eğitim derecesi v.b. bilgilerin yer aldığı iş gereklilik kartları güncellenir. Her iş pozisyonu için iş gereklilik kartları değişkenlik arz eder. Akabinde personel bulma / seçme işlemi başlatılır. Seçilen personeller daha sonra son kez kurum yetkilileriyle görüştürülerek karar verilir.

Bu doğrultuda, personel bulma, seçme, yedekleme, eğitim verme, yetkinliğin ölçülmesi, periyodik sağlık kontrollerinin yapılması, yasal ve sosyal işlemler ARS tarafından yürütülür. Hizmet alan müşterilerimizin, görevlendirdiğimiz personellerden herhangi birinin değişmesini isteme hakkı her zaman için saklıdır.

Ars, sürekli güncellenen ve geniş personel portföyü ile size kısa sürede çözüm sunacaktır.

02 Nisan 2018 3150 okunma
4/ZwBvRaubgenW30bWTqGtCiBAm7YSTGTTf0n0GT42J9HSMvL0Q8chomo